Teras Su İzolasyonu

Teraslar; yağmur suyu gibi faktörlerden dolayı alta kolaylıkla su geçirmektedir. tavanlarda su akması dışında neme ve küfe neden olmaktadır. Teras su İzolasyonu bu gibi kötü sonuçların önüne geçebilmek için uygulanan bir İzolasyon çeşididir.

Teraslarda su İzolasyonu için birden fazla malzeme bulunmaktadır. bunlar arasında en çok sıvı olan malzemeler tercih edilmektedir. Suyun ve nemin alta geçmesini engelleyen bu İzolasyon malzemeleri uzun ömürlü olmakla birlikte üzerinde yürüdüğünüz takdirde bozulmayan, çatlamayan ve özelliğini yitirmeyen son derece güvenilir malzemelerdir.

Fayansların üzerine veya altına uygulanabilen farklı çeşitleri mevcuttur. Teraslarda kullanılan fayans ve seramik kaplamalar maalesef tek başlarına suya karşı etkili bir koruma sağlayamamaktadır ve bir süre sonra suyu alta geçirmektedir. Bu durum sonrasında da alt katın tavanında küflenme, su akması ve benzeri kötü durumlarla karşılaşılmaktadır. Tüm bu olumsuzlukların önüne uygulaması son derece kolay olan su İzolasyon malzemesi ile geçilebilir. Püskürtme veya sürme yöntemi ile kolaylıkla uygulaması yapılabilen bu malzemeler derz aralarına, fayans üstlerine ve altlarına uygulanmaktadır.

Teras su İzolasyonu yapılırken yerin kuru ve temiz olması şarttır. Sürülebilir özelliği sayesinde uygulama anında zamandan tasarruf edilir. Satın alacağınız Su İzolasyonu malzemesinin özelikle teras için üretilmiş olmasına ve riskli alanlar için yoğunlaştırılmış olan çeşitleri arasından tercih yapmaya dikkat ediniz.

Fiyat Al 0532 324 96 53
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?